Popularność portali plotkarskich

O muzyce disco polo mówi się często, że jest to muzyka, którą lepiej słuchać w zaciszu własnego domu tak, by sąsiedzi nie słyszeli melodii płynących z urządzeń odtwarzających dźwięk. Dlaczego? Bowiem muzyka disco polo uchodzi za kiczowatą. I choć znajduje ona zwolenników w naszym kraju i cieszy się niesłabnącą popularnością od lat to trudno spotkać kogoś, kto przyznałby się, że słucha właśnie disco polo.

Często można usłyszeć, że nikt nie słucha disco polo, a każdy zna teksty piosenek z tego nurtu muzyki. Podobnie sytuacja się ma z czytaniem portali plotkarskich. Nikt nie przyznaje się do tego, że czyta plotki ze świata gwiazd, jednak liczba odsłon tego typu witryn internetowych rośnie systematycznie.

Czy jest to etyczne, że chcemy wiedzieć o tym co dzieje się w życiu prywatnym naszej ulubionej piosenkarki czy najbardziej przystojnego aktora naszego ulubionego serialu emitowanego w telewizji? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam kiedy kolejnym razem zdecyduje się wpisać w wyszukiwarkę adres ulubionego portalu plotkarskiego.